Ziepes Rozā mālu Mazgāsimies 100g

Ziepes Rozā mālu Mazgāsimies 100g

15.90

In stock

15.90

Apraksts

Rozā mālu ziepes ķermenim un sejai.
Maigas ziepes visiem ādas tipiem. Rozā māls palīdz uzlabot ādas elastību un nodrošina attīrošu un atsvaidzinātu izskatu. Ziepes attīra, nesausinot ādu. Palīdz cīnā ar pūtītēm.

vērtīgie labumi:

rozā māls palīdz uzlabot ādas elastību un nodrošina attīrošu un vispārēju atsvaidzinātu izskatu
ģerānijas un lavandas ēteriskās eļļas palīdz līdzsvarot sebuma kontroli un cīnās pret ādas novecošanās simptomiem, nodrošinot efektīvu ādas barošanu.
mežrozīšu eļļa dabiski satur neaizstājamās taukskābes, kurām ir lieliskas mitrinošas un nomierinošas īpašības.
vitamīns E mitrina un attīra ādu
bāzes sastāvs: bez SLS un parabēniem: ūdens, glicerīns, nātrija palmāts, nātrija palmu kernelāts, sorbīts, propilēnglikols, nātrija kokosulfāts, nātrija silikāts, kokamidopropilbetains, stearīnskābe

Brīvs no sintētiskām krāsvielām, smaržvielām
vegāniem draudzīgs
Lietošana un glabāšana : viegli saputo ziepes plaukstās vai uz sūkļa un baudi mazgāšanos.

*Ja ziepes nesāc lietot uzreiz, iesakam tās uzglabāt tumšā, sausā vietā. Svarīgi lai noslēgts iepakojums, tad ziepes ilgāk saglabās savas īpašības un aromātu.

* ziepes ir dabīgas un tās droši var lietot arī pēc vairākiem gadiem, taču pēc aptuveni pusgada var sākt zaudēt savu aromātu, nedaudz mainīt krāsu un formu.

Availability: Noliktavā 12 prece/-es SKU: 2908850300319 Kategorijas:
Sigulda: 1 preces(-e)
Ādaži: 1 preces(-e)
Ogre Dauga: 1 preces(-e)
Rabarbers: 1 preces(-e)
Olimpia: 2 preces(-e)
Sāga: 2 preces(-e)
Alfa: 2 preces(-e)
Valdeka Jelgava: 1 preces(-e)
Pasāža Jelgava: 1 preces(-e)