Par mums

Latvijas Pērles pirmsākumi meklējami jau 2011. gadā, kad darbojāmies, kā tagad moderni saka, “POP-UP” režīmā. Priecējām vietējos ogrēniešus, palīdzējām sagādāt sirsnīgas dāvanas svētkos. Latvijas Pērles pirmais veikaliņš Ogrē tika atvērts 2015. gadā. Tikai nieka 16 kvadrātmetros tika ietilpināti skaisti, latviski mūsu vietējo radītāju darbi.
Salīdzinoši īsā laikā esam izauguši. 2021. gadā Latvijas Pērles pārstāv vairāk kā 300 mazos Latvijas ražotājus savos astoņos veikalos-
T/C “Šokolāde” Siguldā,
T/C “Apelsīns” Ādažos,
T/C “Liiba” Ķekavā,
T/C Prestižs Ogrē,
T/C Dauga Ogrē,
I/C “Olimpia”,
T/C Aleja Rīgā,
T/C “Sāga”.

Mēs esam sastopami arī e-vidē. Mūsu interneta veikalā www.latvijasperles.lv atradīsiet Latvija radītas dāvanas gan sev, gan saviem tuvajiem.
Mēs esam priecīgi un gandarīti, ka mūsu sadarbības partneri, piegādātāji, mūsu mazie ražotāji ir spējuši augt kopā ar mums. Mēs esam bijuši viņu stiprais plecs un viņi-mūsējie. Tikai plecu pie pleca esam visus šos gadus kopā strādājuši, lai sasniegtu iecerēto.2020. gads Latvijas Pērlēs ir bijis lielu izaicinājumu pilns. Uzsākam savus pirmos soļus ražošanā. Tautās laižam mūsu dizaina produktus tādus kā:

Mēs turpinām augt un mūsu galvenā misija ir būt par tiltu starp Latvijas mazo ražotāju un pircēju.Mēs svēti ticam, ka darbs, ko mēs darām ir jēgpilns, ka tam ir liela vērtība. Atbalstot vietējo ražotāju, mēs ne tikai atbalstām līdzcilvēku sev blakus, bet arī saglabājam tīrāku vidi, nevedot preces no tālām zemēm, mēs kopīgi sildām ekonomiku, ļaujot strādāt, radīt, sapņot un savus sapņus piepildīt vietējiem cilvēkiem un viņu ģimenēm.