Iepriecini savējos!

15.03.2018

Tāpat kā visos Pērļu veikalos, arī šajā virtuālajā Pērlē ir iespējams izvēlēto dāvanu saņemt skaisti iesaiņotu, pat vēl labāk, mēs šo dāvanu ar visu apsveikuma kartiņu varam nogādāt saņēmējam tieši rokās. Ja dāvanas pasniegšanai jābūt pārsteigumam, šis ir lielisks risinājums.
Viss ir pavisam vienkārši- izvēlies dāvanu, dāvanu saiņošanas sadaļā izvēlies iesaiņojuma veidu, pie apmaksas, komentāru sadaļā, norādi precīzu saņēmēja adresi, krāsu toni, kādā vēlies, lai dāvana tiktu iesaiņota, ja esi izvēlējies apsveikuma kartiņu, norādi tekstu, kas tajā jāieraksta un citu svarīgu informāciju, kas mums būtu jāzina. Ja būs vajadzīgs precizējums, noteikti sazināsimies ar Tevi!

Prieks iepriecināt!

Lasīt visu

Esiet sveicināti mūsu jaunajā interneta veikalā

22.11.2017

Šodien svētki mūsu Pērļu saimē!
Ar milzīgu prieku svinam mūsu virtuālās Pērles veikala atvēršanas svētkus. Sen izlolota ideja nu tapusi realizēta un esam gatavi mesties iekšā jaunā piedzīvojumā.

Ik dienu strādājam pie sortimenta paplašināšanas un vizuāliem, tehniskiem uzlabojumiem.  Šeit atradīsi gan skaistas dāvanas, ikdienai noderīgas lietas, kā arī gardumus, ar kuriem palutināt savas garšas kārpiņas.

Ja klejojot pa veikalu esi apmaldījies vai esi sastapies ar kādu misēkli, droši sazinies ar mūsu komandu un mēs palīdzēsim risināt situāciju.

Esam jauniņie šajā virtuālajā vidē, atvainojamies, ja sastapsies ar lietām, kuras vēl jāpielabo, par tām ziņo mums un mēs tās salabosim, lai radītu ērtu vidi, kurā vienmēr prieks atgriezties.

Skaistu dienu vēlot,
Latvijas Pērles komanda

Lasīt visu